Příběh bez konce

13. června 2010 v 20:41 | Kuro/Alee |  Katekyou Hitman Reborn
Takže, tohle je naše první překládaná povídka s Alee-chánkem a myslím že na to že jsme začátečnící, teda aspoň já...xD že se nám povedla...xD

Povídka od: Ilyusha 1013
Žánr: romantika, Shonen-ai
Původní jazyk: Angličtina
Překlad od : Alee/Kuro
Betareader: Ne
Oficiální stránka

Malý chlapec s hnědými vlasy utíkal do parku.
O pár minut později tam dorazil a uviděl několik dětí, které si hrály blízko pískoviště.
"Um, ahoj. Já jsem Sawada Tsunayoshi, ale přátelé mi většinou říkají Tsuna. Mohl bych si s vámi hrát?" Zeptal se Tsuna zdvořile.
"Dobře, pojďme postavit hrad z písku." odpověděli mu ostatní děti.
Tsuna se usmál a začaly stavět malý hrad z písku. Potom, co ho dokončily, se najednou objevili dva starší chlapci a jejich hrad zničili. Tsunovi noví přátelé rychle z parku utekli. Tsuna chtěl jít za nimi, ale zakopl o své vlastní nohy.
Chlapci se k Tsunovi blížili.
"Hej Keii, to vypadá že tenhle kluk tu pořád otravuje, co s tím uděláme?"
"Měli bychom ho naučit, že nemá v našem teritoriu co dělat." odpověděl druhý a začali do Tsuny kopat.
Malý Tsuna nevěděl, jak se bránít a tak jen plakal, když jej bili, ale najednou za nimi někdo promluvil a oni se zarazili.
"Mlátit malýho kluka na mým území. Co s váma? No jo,jasně..Umlátím vás k smrti!" Ten chlapec to řekl tak sarkasticky, až Tsuna začal chvět.
Malý chlapec, který vypadal o rok nebo dva starší než Tsuna, vytáhl své milované obušky a začal dva mladíky, kteří Tsunu bili, honit. Poté, co skončil poklekl vedle Tsuny a zeptal se jej:
"Hej, jsi v pořádku?" když to Tsuna slyšel,odvážil se na svého zachránce podívat.
"A...Ano, děkuji, že jsi mi pomohl."
"Ty jsi tu nový?" Zeptal se ten chlapec znovu a Tsuna mu odpověděl nepatrným kývnutím.
"Jak se jmenuješ?"
"J..Já jsem Sawada Tsunayoshi, ale přátelé mi říkají Tsuna. Jak se jmenuješ ty, Onii-chan?" zeptal se Tsuna nevinně, až to staršího chlapce překvapilo, ale tiše odpověděl.
"Kyoya, Kyoya Hibari, ale říkej mi Kyo-nii."
"Dobře." Řekl chlapec a pousmál se. Potom ho Hibari bezpečně doprovodil domů.

Příští den se setkali znovu a hráli si spolu, stalo se to pro ně samozřejmé, že si spolu hrají každý den.
Jednoho dne Tsuna požádal Hibariho, jestli by si s ním o víkendu nechtěl hrát v jeho domě, protože Tsunovi rodiče se s Hibarim chtěli setkat. Starší chlapec souhlasil.
Teď stál Hibari před Tsunovým domem a zazvonil na zvonek. Po chvíli Tsuna vyběhl.
"Konichi wa Kyo-nii, děkuji, že jsi přišel, pojď dál." začervenal se roztomile Tsuna.
"Hmm..." Odpověděl Kyoya a rozcuchal mu vlasy.
"Máma říkala, že se vrátí kolem jedné, můžeme na ni počkat v pokoji." Hibari si sundal boty a Tsuna ho vedl do svého pokoje v druhém patře.

Když dorazlili do jeho pokoje, Tsuna se zeptal Hibariho, jestli by mu nepřečetl nějakou pohádku. Prvně odmítl, ale když viděl jak se na něj dívá tím štěněčím pohledem, začal mu číst. Jako první Popelka, potom přišla na řadu Malá mořská víla, Kráska a Zvíře, Šípková Růženka, Sněhurka a mnoho dalších příběhů. Hibari už se tak trochu nudil, tak se rozhodl že Tsunovi řekne příběh, která sám vymyslel pro jejich budoucnost.
"Bylo nebylo, malé království Nuvola. Princ Nuvola se nudil, tak se rozhodl, že si vyjde do města. Ve městě potkal malého chlapce, který byl obětí šikany. Dva starší chalpci si na něj dovolují! Rozzlobil se, ti dva kluci porušovali zákony království!
A poté co princ malému chlapci pomohl, se z nich stali přátelé. Ale král věděl, že malého chlapce bude muset opustit, kvůli jejich rozdílnému postavení." Hibari na chvíli přestal a Tsuna se zeptal: "Co se stalo s tím malým chapcem?"
"Příběh je nedokončený a je jen na tobě, jak to skončí, jaký konec by se ti líbil?" Zeptal se Hibari smutně.
"Oh, dobře. Doufám, že se spolu budou zase přátelit,znovu a navěky. A taky doufám že budeme přáteli navždy." řekl Tsuna s úsměvem na tváři.
Hibari vypadal trošku v šoku, ale pak se usmál, ale naštěstí si toho Tsuna nevšiml.
"Chlapci, pojďte dolů, oběd je na stole." Volala na ně Nana z pod schodů a poté se společně najedli. V pět hodin odpoledne se Hibari omluvil a šel domů.

Příští den se znovu v parku setkali, ale Hibari byl smutný.
"Kyo-nii?"
"Jdi pryč."
"Eh?" Tsuna byl šokovaný z toho co Hibari řekl.
"Říkám jdi pryč,prcku!"
"A-ale proč?" Tsuna měl ve tváři bolest,ale Hibariho to bolelo taky.
"Měl by ses vrátit tam,odkud patříš, já jsem Hibari, další dědic rodiny. Nesmím ukazovat žádnou slabost, mým úkolem je chránit toto město. Nepotřebuji žádné přátelé, byla by to ostuda, pro rodinu. Tak prosím, jdi pryč." Poslední větu řekl měkce... Nuceným tónem.
Tsunovi se z očí začaly řinout slzy.
"Já-já omlouvám se, to jsem nevěděl. Ale stejně to nevzdám, bez ohledu na to, jak dlouho to bude trvat, budu doufat, že z nás jednou budou přátelé, slibuji."
Když to řekl, utekl Tsuna domů tak rychle, jak to šlo, aby vyplakal celý svůj smutek. Zatímco Hibarimu se z očí taky valily slzy.
"Promiň Tsuno. Nemůžu se svému otci protivit. Ale budu tě chránit, budu po tvém boku, budu vždy tam, kde mě budeš potřebovat. Budu čekat i kdyby to mělo trvat navždy. To je můj slib."

Nyní chodili na Namimorskou střední. A Hibari ví, že Tsunu šikanují, ale co by mohl udělat? On nemůže naprosto nic, ani ho rozveselit. Jediné co může je zmlátit všechny, kteří Tsunovi ubližují s omluvou, že porušují pravidla.
A když Tsuna získal ve škole několik přátel, projela jím neskutečná úleva a ve stejnou chvíli i žárlivost. Poté co zjistil že je Tsuna předurčen k tomu stát se Bossem mafie, souhlasil i s tím stát se strážcem pstenu a pak čelil Mukurovi.

Jednoho dne, když byli na vysoké v Itálii, Tsuna se mu přiznal a on to přijal a řekl, že je Tsuna vždycky jeho od té doby, co se dali slib a Tsuna hlasitě zakřičel, když Hibariho objal, protože najednou cítil, že v pozici mafiánského bosse bude v pozici, kdy bude s Hibarim znovu moci být. Po té se Tsuna oficiálně stal bossem Vongoly a zajistil, aby se budoucnost neopakovala a Hibari slíbil, že bude navždy na Tsunově straně, ať se děje cokoliv, i kdyby Vongola Tsunu zradila. Hibari vždycky Tsunu podporoval ze stínu a držel si odstup od celé rodiny, kromě Tsuny, protože oblaka budou s oblohou na věčnost.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Geluš Geluš | 13. června 2010 v 21:51 | Reagovat

Nádherné.. můj dojem je takový .. tvojitý ale jisto jistě uspokojivž ;).

2 Geluš Geluš | Web | 14. června 2010 v 6:58 | Reagovat

Můžeš mi říct kam mám odpovídat? Na tvůj blog nebo na překlady? xD

-> Jup, pokráčko cute je ten samej název až na to že za pomlčkou je PURE =D, v pokračování ŽERU Harua :D :D.

3 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 18. června 2010 v 23:15 | Reagovat

Až na to, že za čárkama nemš mezery a některý vynechaný slova, je to skvělý!..:) šíkulka..:)

4 ZdenekE ZdenekE | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:36 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na ciaossu-team.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama